Tv műsor – 1991. június 22. – Szombat

MTV 1

6.42 Műsorismertetés
6.45 Falutévé magazin
7.30 Hagyd aludni a mamit!
Alvin és a mókusok
Amerikai rajzfilmsorozat (ism.)
7.55 Jó reggelt adj, Istenem!
Református gyermekhittan
8.00 Follow me! (ism.)
8.30 Béka Benő és Tücsök Tóbiás
Svéd rajzfilm
9.05 Csodálatos mogyoróvessző
NDK bábfilm
9.30 Szupernagyi
Angol filmsorozat
XI/10. rész: Szupernagyi és a szuperbál (ism.)
9.55 Cimbória
Telefonos játék
10.10 Schumann: Gyerekjelenetek
10.30 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
11.00 Tévémagiszter
Tudományos magazin
13.00 Panoráma (ism.)
14.00 Zöld béka
Környezet- és természetvédelmi gyermekműsor
14.30 Aki Á-t mond, mondjon B-t is!
Közlekedésbiztonsági magazin
15.00 Át-állás
Endrei Judit műsora
15.30 Opera-video-kalauz
Umberto Giordano: Andrea Chenier
16.20 Képújság
16.25 Az utolsó show jogán…
Zenés tévéportré Horváth Tivadarról
17.45 Útban 2000 felé
Biológiai hadseregek
18.15 Gyereksarok
– A kiskutya kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
Petey és 101 fóka (ism.)
– Esti mese
Magyar népmesék
18.45 Mezítláb
Iparművészek a divatban
19.15 Mini klip-mix
19.30 Híradó
20.00 Telesport
20.10 Navarone kommandósai újra akcióban
Angol film (1978)
22.10 KamEra Varieté
Játékos show
23.05 Telesport
– Összefoglaló labdarúgó osztályozó mérkőzésekről
– Magyarország-Lengyelország
Nemzetközi férfi kézilabdatorna
Közvetítés Ceglédről
0.35 Rózsaszín sorozat
Erotikus film (Feliratos!)
X/1. rész: A tanuló
1.05 Késő esti híradó

MTV 2

7.00 Napkelte
Reggeli információs magazin
10.05 Lovastorna Világkupa, 1991
10.25 A nagyfőnök
Francia film (1959) (ism.)
11.55 Délidőben
„Élt a Maros partján…”
Talabér Erzsébet és Hollay Bertalan énekel
15.30 Hírek – Műsorelőzetes
Időjárás
15.40 Taxi
Amerikai tévéfilmsorozat
Nardo felenged
16.05 Gyerekeknek
Denver, az utolsó dinoszaurusz
Amerikai rajzfilmsorozat
Az nevet, aki utoljára  nevet
16.30 Nézze meg az ember!
16.35 In italiano
Puntata 7.
17.00 „Tebenned bíztunk…”
A magyar reformátusok II. világtalálkozója
Ünnepi istentisztelet Debrecenből
Igét hirdet: Tőkés László püspök
18.35 Műsorelőzetes
18.40 Esti egyenleg
19.00 Egy nap, ha kopogtatsz az ajtómon
Olasz tévéfilmsorozat
IV/1. rész
20.05 „Tízéves a Markos-Nádas”
21.05 Vívó-világbajnokság
Női párbajtőr csapatdöntő
22.00 Híradó
22.35 Rockstúdió
23.00 A rózsa neve
NSZK-olasz-francia film (1986)