Tv műsor – 1991. február 3. – Vasárnap

MTV 1

7.58 Műsorismertetés
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Kéménymesék
8.25 Családi torna
8.30 Az öreg téglagyár
Csehszlovák kisfilmsorozat
Vll/5. rész
9.00 Egy nap egy gyermek életében
Francia dokumentumfilm
Aicha (Marokkó)
9.25 Muzzy in Gondoland
XX/4. rész (ism.)
9.30 Sibenik – A fesztivál városa
Riport-dokumentumfilm
VI/4. rész
9.55 Koncert
A hangversenyen a fővárosi zeneiskolák versenygyőztes növendékei lépnek fel
10.55 Körmend Hunor-ZTE Heraklith bajnoki férfi kosárlabda-mérkőzés
Közvetítés Körmendről
kb. 12.30 Kanton utcáin
Kínai dokumentumfilm
13.00 Alpesi sívilágbajnokság
Férfi óriásműleslklás
I-II. futam
Közvetítés Saalbachból
14.20 Komár László videoklipjeiből
14.35 Képújság
14.42 Műsorismertetés
14.45 Drehscheibe Europa
Európai forgószínpad
A Deutsche Welle közép-európai magazinja a pécsi stúdióból, magyar nyelvű feliratozással
15.20 Musical, musical…
15.50 Kerék-bár
16.35 Műsorajánlat
16.40 Örömhír
A magyarországi református egyház műsora
17.00 Walt Disney bemutatja
1. Kacsamesék
Amerikai rajzfilmsorozat
Dagobert bácsi kedvenc háziállata
2. Ausztrál expressz
Amerikai kalandfilmsorozat
Földfoglalók
3. A Csipet csapat
Amerikai rajzfilmsorozat
Mókusmegőrzés
18.45 Örökségünk
Oromzatok Nyugat-Dunántúlon
18.55 Kávészünet
Viccmester: Antal Imre
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.15 Dustin Hoffman-sorozat
Próbaidő
Amerikai film (1978)
22.10 Huszadik századi portrék
Külföldi televíziók műhelyeiből
Colin Davis
Egy zárkózott közéleti ember
Angol film
23.10 Telesport
Benne:
– Tenisz Davis Kupa
– Magyarország-Szovjetunió és Hungária Kupa nemzetközi gyorskorcsolya-verseny
0.10 Képújság

MTV 2

9.00-12.00 Tévémagiszter
A művelődési főszerkesztőség műsora
14.00 Képújság
14.15 TV2
Benne: Riportok – Időjárás – Zene
– Teledoktor
15.00 Humberto cirkusz
Csehszlovák tévéfilmsorozat
XII/4. rész: Új otthon (ism.)
15.52 TV2
Benne: 16.20 Foci angol módra
16.40 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.50 Felfedezők nyomában
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
IX/4. rész: A rózsavörös város: Petra
17.45 Gyerekeknek
1. Vrungel kapitány kalandjai
2. Minden napra egy káposzta
3. Bojan medve
18.07 TV2
Benne: Wurlitzer
Sting
– Mi történt a jövő héten?
Gazda István tudomány- és művelődéstörténeti műsora
Műsorvezető: Dombóvári Gábor
19.00 Gluck: Orfeusz és Euridike
Angol operafilm
21.22 TV2
21.30 Napzárta
kb. 22.05 Országok, emberek, életek
A sziget
Ausztrál film (1989)
kb. 23.40 TV2

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek