Tv műsor – 1990. december 1. – Szombat

MTV 1

6.28 Műsorismertetés
6.30 Falutévé
7.00 Napraforgó
9.00 Képújság
9.05 Jó reggelt, Istenem!
Protestáns gyermek- és ifjúsági műsor
9.10 Tévétorna gyerekeknek
9.15 Eduárd és barátai
Angol bábfilmsorozat
XIII/9. rész (ism.)
9.20 Hangvilla
A Hangvilla mai vendége Mácsai Pál színművész
9.50 Tükörben
10.05 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat (ism.)
XIV/14. rész: A megtévedt lány
10.50 Panoráma (ism.)
11.50 Nas ekran
Szerbhorvát nyelvű nemzetiségi magazin
Magyarul feliratozva!
12.20 Képújság
TS-SZOMBAT
12.30 A világ legerősebb embere
13.35 TS-kapcsolás
Telefonos játék
14.00 TS ’90
III/2. rész
14.55 Vegyesváltó – III/2. rész
15.45 Ifjúsági műkorcsolyázó-világbajnokság
Női szabadon választott
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból
16.15 A korsó füle…
16.20 Mundial ’90
III/2. rész
Benne: Gól-szépségverseny
17.10 TS-kapcsolás
Telefonos játék
17.30 Tokaj Expressz
Férfi párbajtőr világkupa
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból
17.50 A korsó föle…
18.00 Telesport
18.35 Szomszédok (ism.)
19.05 TS-SZOMBAT
19.10 Esti mese
Krisztoforó
19.20 Reklám
19.25 Közlemények. Műsorajánlat
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.05 A kockázat ára
Francia bűnügyi film (1987)
(Felnőtt nézőinknek ajánljuk)
21.45 Ifjúsági műkorcsolyázó-világbajnokság
Férfi szabadon választott
22.20 A korsó füle…
22.30 Tokaj Expressz
Férfi párbajtőr világkupa
kb. 23.20 Híradó 3.

MTV 2

14.00 Képújság
14.15 Tv2
Benne: Riportok – Időjárás – Zene
14.25 Nyelvlecke
Alles Gute!
XXVI/7. rész
Német nyelv kezdőknek
14.40 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
15.05 Keresztények
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XII/9. rész: A türelem útján
15.56 Tv2
16.30 XLIV. Velencei Biennále
1. rész (ism.)
17.00 Nyelvlecke
Sesame Street
52/48. rész (2233)
17.58 Tv2
18.25 Gyerekeknek
Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
Az arany törp díj
18.48 Tv2
19.00 Legenda a nyúlpaprikásról
Tévéfilm (1976)
II/2. rész (ism.)
19.40 Tv2
Benne: XLIV. Velencei Biennále
2. rész
20.20 Rockstúdió
21.00 Híradó 2. – Pályázat
21.20 Tv2
21.30 Van egy története?
Aki elmondja: Koltai Róbert
21.40 Szeretlek, Ágnes!
Buday Dénes dalai – a szerző születésének századik évfordulóján
22.05 Ma – Pályázat
Napi politikai háttérműsor
22.50 Halálos hely
Portugál film
0.45 Tv2

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek