Tv műsor – 1990. november 24. – Szombat

MTV 1

6.28 Műsorismertetés
6.30 Falutévé
7.00 Napraforgó
Magazin a reggelihez
9.00 Képújság
9.05 Jó reggelt, Istenem!
Protestáns gyermek- és ifjúsági műsor
9.10 Tévétorna gyerekeknek
9.15 Eduárd és barátai
Angol bábfilmsorozat
XIII/8. rész (ism.)
9.20 Kapkodd a lábad!
Sport, játék, mozgás gyerekeknek
10.50 Panoráma (ism.)
11.50 Vyhonky
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
12.20 Az inkák földjén
VII/6. rész: Élet a sziklák között
12.45 Kirgíz motívumok
Szovjet kisfilm (ism.)
12.55 Vasas-Ferencváros
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés a Fáy utcai pályáról
14.50 Képújság
14.57 Műsorismertetés
15.00 Drehscheibe Europa
Európai forgószínpad
A Deutsche Welle német nyelvű feliratos magazinja
15.30 Arany János: „A hallgatás hangjai”
A Cimbora különkiadása
Hegedűs Géza műsora
16.00 A Sandefjordi Leánykórus (Norvégia) hangversenye a Mátyás templomban
Vezényel: Sverre Valen
16.20 Házi-barát
Magazin a családnak
16.35 Mozgó képek
A MOKÉP filmajánlata
16.50 Ajándék a rendőrségnek
Szórakoztató riportműsor
18.10 Műsorajánlat
18.20 Tájkép
Környezetvédelmi magazin
19.10 Esti mese
Krisztoforó
19.20 Reklám
19.25 Közlemények. Műsorajánlat
19.30 Híradó
20.00 Reklám
20.05 Vers mindenkinek
Gregory Corso: Vers 32. születésnapom előestéjén
20.10 La Fontaine-mesék
A kertészkedő meg a várúr
20.20 Válogatta a rendező: Andrzej Wajda
A márványember
Lengyel film (1976)
23.00 Roxinpadon: Mácsay Pál
Közvetítés a Játékszínből
23.50 Híradó 3.

MTV 2

6.00-9.00 MTV pályázat
Reggeli magazin
A Nap TV pályázati műsora
14.00 Képújság
14.15 Tv2
Benne: Reklám – Riportok – Időjárás – Zene
14.25 Nyelvlecke
Alles Gute!
Német nyelv kezdőknek
XXVI/6. rész: Wir brauchen diesen Platz
14.40 Útkereső
15.05 Keresztények
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
XII/8. rész: A lelkek meghódítása
15.57 Tv2
16.18 Néprajzi értékeink
Égő lángban forog a szívem
16.25 Melyiket a 3 közül?
Játékos vetélkedő
Egri János műsora
16.55 Tv2
17.00 Nyelvlecke
Sesame Street
52/47. rész (2232)
18.00 Telesport
18.25 Gyerekeknek
Hupikék törpikék
Belga rajzfilmsorozat
1. A sárga sipka
2. Idő ide-oda
18.49 Tv2
19.00 Három csengő
Magyar film (1941) FF
20.19 Tv2
Benne: Rockstúdió
21.00 Híradó 2. – Pályázat
21.20 Tv2
21.25 Van egy története?
Aki elmondja: Pécsi Ildikó
21.30 Bongó
Az OTP Sportfogadási és Lottóigazgatóságának, valamint a Tv2 műsorának közös számsorsjátéka
A novemberi szelvények sorsolása
22.40 Napzárta
kb. 23.25 Országok, emberek, életek
A tojás
Holland film (1987)
kb. 0.20 Tv2

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek