Tv műsor – 1990. november 18. – Vasárnap

MTV 1

7.53 Műsorismertetés
7.55 Családi torna
8.00 „Így szól az úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Kéménymesék
Óvodások filmműsora
8.25 Eduárd és barátai
Angol bábfilmsorozat
XIII/7. rész  (ism.)
8.30 Mofli, az utolsó koala
Spanyol rajzfilmsorozat
XIII/7. rész: Bruno bumerángja
8.50 Varázsműhely
Bábfilmsorozat
XIII/11. rész
9.05 Cigánykerék
9.35 Walaki
Magyar mesefilmsorozat
VI/3. rész: Nagymosás
9.45 Zenebutik
Helyszín: a McDonalds
(Nyugati pályaudvar)
10.45 Az inkák földjén
VII/5. rész: A sivatag titkai
11.15 Hazanéző
12.00 A Guldenburgok öröksége
NSZK tévéfilmsorozat (ism.)
XIV/12. rész: Fej vagy írás
12.45 Ízek mikrohullámon
V/3. rész (ism.)
13.05 Képújság
13.12 Műsorismertetés
13.15 Családom és egyéb állatfajták
Angol tévéfilmsorozat
X/7. rész
13.45 Emlékek a magyar táncművészet történetéből
VI/6. rész: 1958-1968
14.20 Arany János: „A főtitkár úr”
A Cimbora különkiadása
Hegedűs Géza műsora
14.55 Képes nóták kívánságműsora
15.30 Van benne valami
16.15 Házi-barát
16.25 Szó – zene – kép
16.55 Súlyemelő-világbajnokság
110 kg
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről
17.40 Örömhír
A magyarországi evangélikus egyház műsora
17.55 Műsorajánlat
18.00 Teilstele-video
A Televideo ajánlata
18.15 Delta
Tudományos híradó
18.50 Esti mese
Málika és Guszti
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.15 Erzsébet-díj, 1990
Gálaműsor közvetítése a Szegedi Nemzeti Színházból
Az életműdíjat átadja az alapító: Spéter Erzsébet
22.20 Telesport
Súlyemelő-világbajnokság
+110 kg
23.15 Képújság

MTV 2

9.00-12.00 Tévémagiszter
A művelődési főszerkesztőség műsora
14.00 Képújság
14.15 Tv2
Benne: Riportok – Időjárás – Zene
– Röntgen
Szociális és egészségügyi híradó
14.35 Nyelvlecke
Follow Through
Angol  nyelvlecke
XV/11. rész (ism.)
15.00 Szívrabló
Brazil tévéfilmsorozat
VI/1. rész (ism.)
15.51 Tv2
Benne: Hol van Muscat…?
Csenterics Ágnes és Kővári Péter riportfilmje Ománról
Wurlitzer
Stan Kenton
16.50 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
– Nótaszó
17.35 Száz évvel Teleki után
Magyar Tudományos Afrika-expedició
VI/4. rész: Afrikai emeletek
18.05 Előadja Latinovits Zoltán
VI/2. rész: Szerelem
18.25 Gyerekeknek
1. A kis elefánt
2. A kutya, a macska és az egerek
3. Bojan medve
18.47 Tv2
19.00 Premier
A Stúdió ’90 műsora
19.05 P. O. Enquist: A földigiliszták életéből
20.40 Interjú P. O. Enquisttel
20.52 Találkozás az alkotókkal és a szereplőkkel
21.10 Beszélgetés Erland Josephsonnal
21.40 Tv2
21.45 A szörny arca
Francia tévéfilm
kb. 23.15 Tv2 Napzárta

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek