Tv műsor – 1990. április 1. – Vasárnap

MTV 1

7.58 Műsorismertetés
8.00 Családi torna
8.05 Kéménymesék
Óvodások filmműsora
Benne:
– Csárifukk varázslóinasa
Bonifác bemutatkozik
Csehszlovák rajzfilm
– Fókabébi
Fókabébi születik
Belga rajzfilm
8.30 Az elsüllyedt világok
Francia rajzfilm sorozat
XXVI/13. rész: Sagsag megbolondul
9.00 Szélkiáltó dalok
VI/1. rész
9.10 A TV gyermekszínháza
Sándor, József, Benedek
Zenés mesejáték
10.40 Ász
Köszönjük, hogy segítettél szándékainkban!
11.40 Magazin cultural
A szegedi körzeti stúdió román nyelvű nemzetiségi magazinja
12.10 Képújság
14.35 Képújság
14.42 Műsorismertetés
14.45 RTV Közönségszolgálat
14.50 Foci angol módra…
X. rész
15.10 Cseres Tibor: Fekete rózsa
Tévéfilm (1981) (ism.)
16.30 Betűreklám
16.35 Vidám forgácsok
Összeállítás klasszikus burleszkekből
Áprilisi tréfák (FF)
16.50 Műsorajánlat
16.55 Kerék-bár
Utazási vetélkedő
17.40 Reklám
17.45 Szó, zene, kép
Műveltségi verseny
18.15 Delta
Tudományos híradó
18.45 Reklám
18.50 Esti mese
Tavaszi mesék
Mese a repülő szőnyegről
Csehszlovák rajzfilm
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.15 Mégis, kinek az élete?
Amerikai film
22.10 Reklám
22.15 A hét műtárgya
Hencze Tamás festményei
22.20 Telesport
22.35 Carlos Santana és a Wayne Shorter Group a „Pori Jazz 1988” fesztiválon
23.20 Képújság

MTV 2

9.00-12.00 Tévémagiszter
A művelődési főszerkesztőség műsora
14.00 Képújság
14.15 Tv2
Benne: 14.25 Nyelvlecke
Entrée libre
Francia nyelvlecke középhaladóknak
XII/4. rész
– Riportok – Időjárás – Zene
– Röntgen
Szociális és egészségügyi híradó
15.00 Szimfónia
Francia tévéfilmsorozat
XVIII/12. rész (ism.)
15.53 Tv2
Benne: Sztárok közeről
Ray Charles
II/1. rész
16.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
16.55 Tv2
Benne:
– Figueire Foz (Portugália)
Egy fesztivál krónikája
– Zenepavilon
A Tűzoltóság Központi Fúvószenekarának műsora
– Reklám
18.25 Gyerekeknek!
1. Benedek Elek meséi
Ördög Rózsa
Magyar mese
2. Csintalan majmocskák
Fogjuk meg, tolvaj!
Szovjet rajzfilm
18.50 Tv2
19.00-22.00 Premier
A Stúdió ’90 műsora
19.05 Kapcsoljuk a Zeneakadémiát
19.13 Filmpremier
Sipos István: Irisz
19.35 A MÁV Szimfonikus Zenekar hangversenye
20.10 Könyvpremier
Berkovits György: A barátom regénye
20.20 Burgenlandi magyarok között
21.12 Tadeusz Kantor kiállítása a Budapest Galériában
21.17 Tadeusz Kantor és a Cricot 2. Színháza
21.41 Beszélgetés a magyar avantgárd színházról
22.00 Tv2
22.10 Mária után
Francia film
Kb. 22.40 Tv2 – Napzárta

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek