Tv műsor – 1988. november 26. – Szombat

MTV 1

8.20 Tévétorna gyerekeknek
8.25 Ecranul nostru
A Szegedi Körzeti Stúdió román nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
8.55 Képújság
9.00 Eduárd és barátai
Eduárd trombitál
Angol bábfilmsorozat (ism.)
9.05 Nehéz kamaszkor
NDK játékfilm (ism.)
9.55 Idesüss
Ajánlóműsor gyerekeknek
10.20 Tűzkereső
Játékos vetélkedősorozat gyerekeknek
10.25 Hangverseny a Zeneakadémiáról
A Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola ének- és zenekarának hangversenye, felvételről (ism.)
11.30 Tengerparti nyár
Spanyol tévéfilmsorozat
VIII/8. rész: A nyár vége (ism.)
12.15 Képújság
13.40 Képújság
13.45 Kisfilmek a nagyvilágból
Bath vizei
Angol dokumentumfilm
14.20 Hazárdjáték a vadakért
Aki játszik: John Aspinall
Angol rövidfilm
15.15 Szép magyar tánc
Somogyi párostánc (ism.)
15.20 Az élő bolygó
David Attenborough filmsorozata a Földről
XII/9. rész: Két világ határán
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
16.15 Antenna
Reklám és Televízió – Kereskedelmi Televízió
17.00 Híradó
17.15 Jogi esetek
18.00 Reklám
18.10 Mozgó Képek
A MOKÉP filmajánlata
18.25 Betűreklám
18.35 Családi torna
18.40 Reklám
18.50 Olvassatok mindennap!
18.55 Csip-csup csodák
Holland rajzfilmsorozat
1. Milyen lesz az idő?
2. A pletyka
19.10 Esti mese
19.25 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Vers mindenkinek
Tompa László: Erdélyi télben
20.05 Rosszkedvünk tele
Amerikai tévéfilm
21.40 Parabola
22.10 Oscar-díjas filmek
8 és 1/2
Olasz film (1962 – FF) (Felújítás!)
0.20 Híradó 2.

MTV 2


14.50 Képújság
14.55-15.25 Nyelvleckék
Orosz nyelvlecke haladóknak
Hol az az utca, hol az a ház?
XXX/9. rész
15.10 Francia nyelvlecke kezdőknek
Entrée libre
XII/5. rész (ism.)
15.25 Bp. Spartacus-Jadran Split
Vízilabda KEK-mérkőzés
Közvetítés a Kőér utcai uszodából
A szünetben: Reklám
16.35 Tüzes emberek
A múlt tanúi
Csehszlovák kisfilm (ism.)
16.50 MOVI-Krónika
17.00 Rockstúdió
18.00 Míg új a szerelem
Tévéfilm Móricz Zsigmond regényéből (1985 – ism.)
19.30 Kóborlás a nyugati parton
NSZK ismeretterjesztő rövidfilmsorozat
VI/4. rész: Hegyek között
20.00 Képújság
20.05 Európai Filmdíj
Közvetítés Nyugat-Berlinből az Európai Filmdíj átadásának gálaünnepségéről
22.30 Solymászat: Hobbi és madárvédelem
Rövidfilm
22.50 Homlokomra írva
Nevelés a börtönben (ism.)
23.50 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek