Tv műsor – 1988. május 20. – Péntek

MTV 1

8.13 Műsorismertetés
8.15 Tévétorna nyugdíjasoknak
8.20 Bolygó hollandi
Holland ismeretterjesztő film (ism.)
9.10 Képújság
9.15 Mozgató
Tévétorna mozgáskorlátozottaknak
9.30 Delta
Tudományos híradó (ism.)
9.55 Az MSZMP országos pártértekezletéről jelentjük…
Kb.: 11.05 Képújság
16.48 Műsorismertetés
16.50 Négy nap tévéműsora
17.00 Híradó
Tudósítás az MSZMP országos pártértekezletéről…
17.15-19.00 Péntek délután
Kb.: 17.15 Évgyűrűk
A nyugdíjasok műsora
Kb.: 17.45 Téka
Közhasznú információk
Műsorvezető: Berkes Zsuzsa
17.55 Reklám
Kb.: 18.00 Ablak
Közéleti szolgáltatóműsor
Műsorvezető: Feledy Péter
19.00 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
Szerb mesék – Minden mesterség kincset ér
Csehszlovák rajzfilm
19.25 Reklám
19.30 Híradó
Összefoglaló az MSZMP országos pártértekezletéről…
Kb.: 21.00 Reklám
Kb.: 21.05 Tabi László: Jubileum
Tévéjáték
Kb.: 22.05 Reklám
Kb.: 22.10 Száz nap Palermóban
Olasz-francia film
(14 éven felülieknek!)
Kb.: 23.45 Híradó 3.

MTV 2


MTV PLUSZ

8.30 „A délelőtt”
Oravecz Évával és Déri Jánossal
A tartalomból: Főzzünk együtt – Humor – Mi újság a BNV-n? – Riportok – Meteorológia – Telefonos játék
Közben: Híradó
8.40 (Németül)
8.50 (Angolul)
9.00 (Magyarul)
9.30 Pumukli kalandjai
Magyar-NSZK koprodukciós rövidjátékfilm
III. rész: Az új fürdőszoba
11.00 Kenyér, szerelem, féltékenység
Olasz film (1954 – ism. – FF)
12.55 „A délután”
Endrei Judittal és Horváth Jánossal
A tartalomból: Riportok – Idegenforgalmi információk – Sport – Telefonos játék – Zene – Meteorológia
Közben: Híradó
13.00 (Magyarul)
13.15 (Oroszul)
15.30 Pumukli kalandjai
Magyar-NSZK koprodukciós rövidjátékfilm
IV. rész: Kísértet a kastélyban
16.00 Pop plusz rock
17.00 Birodalom R. T.
Kanadai tévéfilmsorozat
VI/4. rész: Apák és fiúk
18.03 Műsorismertetés
18.05 Képújság
18.10 Vijesti
Hírek szerbhorvát nyelven
A Pécsi Körzeti Stúdió műsora
18.15 Állatparadicsom az örök jég birodalmában
NSZK ismeretterjesztő film
19.00 Ablak
A turistaházakról
(Az 1-es műsor folytatása)
19.30 Garrick Ohlsson Chopin-estje
Lengyel film
20.00 Teke Világbajnokság
Egyéni versenyek
Közvetítés a Körcsarnokból, felvételről
20.50 Reklám
20.55 Ritmikus Sportgimnasztika Európa-bajnokság
Egyéni összetett verseny
Közvetítés Helsinkiből, felvételről
Riporter: Vitár Róbert
22.05 Híradó 2.
22.20 Roxinpadon az R-GO
Közvetítés a Kertészeti Egyetem Klubjából
23.05 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek