Tv műsor – 1987. április 18. – Szombat

MTV 1

8.33 Műsorismertetés
8.35 Tévétorna gyerekeknek
8.40 Körmönfontoló
Matematika vetélkedő
(ált. isk. 5-6. osztályosainak) (ism.)
9.10 Óvodások filmműsora
1. Raimund történetei
Raimund és a svéd törpe
NSZK mesefilm
2. Csutka és Csutika
A beteg napraforgó
Csehszlovák bábfilm (ism.)
9.30 Ökölvívó Úttörő Olimpia
Összefoglaló az 1987. Úttörő Ökölvívó Olimpia eredményeiről
10.00 Röppályán maradni
Úttörő lányok országos versenye
Közvetítés a Lőrinci Sportcsarnokból, felvételről
10.40 Fiúk-lányok
11.20 Élet a Földön
David Attenborough filmje
XIII/11. rész: Üldözők és üldözöttek (ism.)
12.15 Képújság
15.22 Műsorismertetés
15.25 Képújság
15.30 Betűreklám
15.35 Ritmikus Sportgimnasztika
Magyar nemzetközi bajnokság szerenkénti döntők
Közvetítés Debrecenből
16.50 Reklám
17.00 Híradó
17.15 Képes nóták
Videoklip-összeállítás
17.45 Reklám
17.50 Teleráma
18.35 Családi torna
18.40 Reklám
18.45 Üzenet a jövőből
Magyar rajzfilmsorozat
A Mézga család különös kalandjai
XIII/2. rész: Autó-(tor)-túra… (ism.)
19.10 Esti mese
Frakk – Vándorcirkusz
Magyar rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó
20.00 Vers mindenkinek
Horatius: Lydiához
Fordította: Radnóti Miklós
Elmondja: Kalocsai Miklós
20.05 Walter Matthau-sorozat
A kaktusz virága
Amerikai film (1969)
21.45 Unokáink sem fogják látni
– avagy városvédő Pallasz Athéné kezéből időnként ellopják a lándzsát
Ráday Mihály városvédő sorozata
22.25 A TV Zenei Klubja
Mihály András műsora
Brahms: Variációk egy Haydn-témára
23.10 Híradó 2.

MTV 2


8.58 Műsorismertetés
9.00 Angol nyelvlecke
Follow Me!
23. rész: What would you like to do? (ism.)
24. rész: How can we get there? (ism.)
9.30 Miskolczi Miklós-Szabó György: Nyolc évszak
Tévéfilmsorozat
VIII/4. rész (ism.)
10.35-10.55 Ecranul Nostru
A Szegedi Körzeti Stúdió román nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
17.08 Műsorismertetés
17.10 Képújság
17.15 Csengetés
18.15 MAFILM-magazin
18.25 Színészmúzeum
Törzs Jenő (FF – ism.)
19.30 Az ellenállás nyolc nehéz éve
Kínai rövidfilm (ism.)
19.50 Schubert: Esz-dúr nocturne
Op. 148.
Előadja a Schubert-trió (ism.)
20.05 Klein úr
Francia film (ism.)
22.05 Jéghideg háború
Angol dokumentumfilm
22.55 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek